Przejdź do treści
Z Grodu Kingi
Przejdź do stopki

PODZIĘKOWANIE

Treść


.
PODZIĘKOWANIE
 
    Za pośrednictwem redakcji „Z Grodu Kingi” pragniemy złożyć serdeczne podziękowania wszystkim, którzy wzięli udział w uroczystościach pogrzebowych Juliana Wajdy. Dziękujemy za pamięć, modlitwę, wszelkie wyrazy troski i zainteresowania ze strony pacjentów, współpracowników, znajomych i przyjaciół. Szczególne wyrazy wdzięczności składamy ks.prałatowi Markowi Taborowi za organizację uroczystości i prowadzenie konduktu żałobnego oraz ks.prałatowi Alfredowi Kurkowi za przewodzenie liturgii, homilię, wsparcie i troskę, jaką okazywał również nam - pogrążonej w bólu rodzinie. Słowa podziękowania kierujemy do p.burmistrza Starego Sącza Jacka Lelka.
    Niezawodnym pielęgniarkom środowiskowym, w tym p.Łucji Jastrzębskiej, jak również p.Marianowi Długoszowi dziękujemy za pamięć w modlitwie, okazaną pomoc, wrażliwość oraz wymowny sygnał karetki, który rozbrzmiewał na pożegnanie Doktora. Dziękujemy również p.Marii Tokarczyk ze sklepu medycznego, p.Barbarze Jaworskiej z rodziną, p.Marii Stawiarskiej i p.Majdzie za organizację pogrzebu.
    Nie sposób też nie wspomnieć o doktorze Jerzym Hyblu, z Intensywnej Terapii Oddziału Internistyczno-Kardiologicznego w Nowym Sączu. Dziękujemy za życzliwość, fachowość i walkę - do ostatnich chwil.
    Na koniec z całego serca pragniemy podziękować Jolancie Młodkowskiej-Czech, która zawsze była i jest prawdziwym Przyjacielem.
Janina Wajda, Małgorzata Wajda
 
324134