Przejdź do treści
Z Grodu Kingi
Przejdź do stopki

Modlitwa z Ojcem Świętym Benedyktem XVI

Treść


.
sobota - 27 listopada
MODLITWA Z OJCEM ŚWIĘTYM
BENEDYKTEM XVI
W INTENCJI KAŻDEGO POCZYNAJĄCEGO SIĘ
LUDZKIEGO ŻYCIA
 
OSOBISTA DEKLARACJA MODLITWY I PODZIĘKOWANIE
27 listopada podczas liturgii rozpoczynającej Adwent - czas radosnego oczekiwania na narodzenie Chrystusa - Ojciec Święty Benedykt XVI rozpocznie modlitewne czuwanie w Bazylice św.Piotra na Watykanie w intencji każdego poczynającego się ludzkiego życia. Papież po raz pierwszy wzywa cały Kościół do przyłączenia się do tej modlitwy.
Modlitwa w intencji obrony poczętego życia w jedności Kościoła jest naszym obowiązkiem i budzi wielką nadzieję, że z Bożą pomocą zwycięży cywilizacja życia i miłości.
Osobistą deklarację przyłączenia się do tej modlitwy oraz podziękowanie Ojcu Świętemu Benedyktowi XVI można złożyć na stronie internetowej:
w języku polskim - http://www.tak-dla-benedykta.pl
w innych językach - http://www.yes-for-benedict.net
.

.
List z deklaracją modlitwy oraz podziękowaniem, z załączoną imienną listą osób, które go podpisały, zostanie przekazany do rąk Ojca Świętego Benedykta XVI.
Jest to wspólna inicjatywa międzynarodowych ruchów pro-life, prowadzona przez Human Life International. Obecnie deklarację można podpisać w następujących językach: polski, angielski, niemiecki, francuski, włoski, portugalski, ukraiński i rosyjski. W przygotowaniu: język hiszpański, litewski, czeski, słowacki i inne.
Bardzo prosimy o przekazywanie tej informacji swoim przyjaciołom na całym świecie.
 
[Ewa H. Kowalewska Human Life International - Polska
Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia]
s.M.Michaela
 
310706