Przejdź do treści
Z Grodu Kingi
Przejdź do stopki
Przejdź do Menu Techniczne

Menu Dodatkowe

KOLONIE SOPOT 2011

Treść


.
KOLONIE SOPOT 2011
 
    Nie wiem, kiedy rodzice zaczynają planować wakacyjny wypoczynek. Jest to na pewno uwarunkowane możliwościami finansowymi, tym, czy rodzina może ten czas spędzić wspólnie, a jest na pewno i szereg innych czynników. Jednak organizatorzy wszelkich form wypoczynku o następnym sezonie zaczynają myśleć w chwili, kiedy kończy się ten obecny. Kiedy pisze te kilkanaście zdań kończy się dzień 25 czerwca. W dniu jutrzejszym dość duża grupa dzieci z naszego miasta pojedzie do Sopotu. Przed nami wszystkimi długa droga i długi dwutygodniowy czas pobytu nad morzem. Chciałam z tego miejsca złożyć serdeczne podziękowania za finansową pomoc.
    Zdaję sobie sprawę, że dla wielu rodzin ta stosunkowo nieduża opłata, jaką była kwota 750 zł, jest po prostu nierealna. Ze świadomości tego faktu, ze znajomości wielu sytuacji domowych zrodził się ten pomysł, by poszukać życzliwości i zrozumienia. W drugiej połowie maja zwróciłam się do ponad 30 firm z terenu Starego i Nowego Sącza a także Przysietnicy, Barcic czy Gołkowic o pomoc.
    W dniu 26 czerwca spośród 48 osób jadących na kolonię ze Starego Sącza dziesięcioro dzieci pojedzie bezpłatnie a wobec pięciu kolejnych mogliśmy udzielić częściowej pomocy w sfinansowaniu wyjazdu.
    Chciałam z całego serca w moim imieniu, bo to, czego doświadczałam otrzymując informację o kolejnej wpłacie jest nie do opisania, oraz w imieniu dzieci i ich rodziców podziękować tym wszystkim, którzy pomimo kryzysu podzielili się z tymi, którzy mają mniej.
Niech będzie mi wolno imiennie podziękować firmom i instytucjom:
Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości
Firma „MULTI”
Transport i sprzedaż drewna - Antoni Zając
Firma „BATIM”
Transport międzynarodowy i spedycja
KONSPOL HOLDING
Firma „MIPOL” Skup i ubój zwierząt rzeźnych
Firma „TAP-MAL”
„HUZAR” sp. z o.o.
Sądeckie Zakłady Eksploatacji Kruszywa - Żwirownia Stary Sącz
Firma „MARLEN”
„PLATA” Transport ciężarowy
„MAWAX” Przedsiębiorstwo Techniczno-Usługowe
 
Z całego serca mojego i tych wszystkich obdarowanych, bardzo dziękuję.
Bóg zapłać.
 
s. Agnia Elżbieta Sienkiel
 
124008