Przejdź do treści
Z Grodu Kingi
Przejdź do stopki

Podziękowania

Treść


.
Podziękowania
 
    Składamy serdeczne podziękowania p.Mariuszowi Borkowskiemu - przewodnikowi, a zarazem właścicielowi firmy: Wasza Agencja Turystyczna SZKOLTUR, za prowadzenie wycieczki szkolnej szlakiem Jana Pawła II w dniu 12 października 2015 r.
    Wyjazd spod Białego Klasztoru nastąpił o godz. 8.00 w wyjątkowo niesprzyjającej śnieżno-deszczowej pogodzie. Ale cóż może sprawić pasja człowieka kochającego ojczyznę i młodzież. Autokar bardzo porządny, z dobrym ociepleniem i wspaniałym nagłośnieniem. Pan Mariusz przekazywał ogrom swojej wiedzy w przemyślany, ciekawy sposób w autokarze, a potem na spacerze od Bramy Floriańskiej, przez ul.Floriańską, Sukiennice i dziedziniec Uniwersytetu Jagiellońskiego, kościół Franciszkanów, Wawel, dzielnicę żydowską - Kazimierz w ciągle padającym śniegu z deszczem, a młodzież słuchała z wielkim zainteresowaniem. Dziękujemy.
.


    Składamy serdeczne podziękowania panom: Edwardowi Stawiarskiemu i Pawłowi Kucharskiemu z firmy EPI za poświęcenie swojego czasu - około 5 godzin, by pokazać młodzieży pracę w piekarni w Szlachtowej za Szczawnicą i uczestniczyć w pomocy w przeprowadzeniu konkursu na najpiękniejszą pizzę wykonaną przez uczennice TGH i ZSZ. Dziękujemy za bułeczki, napoje, chleb i ciasto do pizzy. Za ogromną życzliwość, cierpliwość, po prostu za serdeczne zaangażowanie.
Dziewczęta długo będą wspominać to spotkanie.
Siostry, nauczyciele i uczennice Technikum Gastronomiczno-Hotelarskiego
oraz Zasadniczej Szkoły Zawodowej Sióstr Niepokalanek w Nowym Sączu
 
124010