Przejdź do treści
Z Grodu Kingi
Przejdź do stopki

Klub Złotego Wieku - podziękowanie

Treść


.
PODZIĘKOWANIE
.
   Jak co roku spotykamy się, uczestnicy Klubu Złotego Wieku, na świątecznym opłatku. Jest to uroczyste spotkanie z modlitwą, kapłanem, łamaniem się opłatkiem, składaniem życzeń noworocznych. Przy smacznej kolacji - najczęściej spotykamy się w firmie “Miś”. Łączy nas radosny śpiew kolęd i wspomnienia z przeżytych chwil na wycieczkach czy spotkaniach.
   Nie zapominamy też o Dniu Babci i Dziadka. Koleżanka J.Fiut zawsze układa wesołe wiersze. Czas ten spędzamy przy herbatce, lampce wina, dobrych ciasteczkach i czekoladowych przysmakach. Chętnie uczestniczymy w spotkaniach, bo przecież jest nas coraz mniej i jesteśmy coraz starsi. Zapraszamy chętnych aby powiększyli grono Klubu Złotego Wieku przeżywając wspólnie z nami “jesień życia”.
Jesteśmy wdzięczni wszystkim za pomoc, za to, że ludzkie serca okazują tyle dobroci. Serdeczne podziękowania kierujemy do apteki w Rynku (Nasza Apteka) za obdarowanie nas tonikiem Energowital i witaminami. Również właścicielom “Delikatesów” - p.Oleksy dziękujemy za pomoc w organizowaniu naszych spotkań, udzielanie rabatu przy zakupach i obdarzenie nas słodkościami.
Szczęść Boże wszystkim w Nowym Roku!
Zarząd Klubu Złotego Wieku
324163