Przejdź do treści
Z Grodu Kingi
Przejdź do stopki
Przejdź do Menu Techniczne

Menu Dodatkowe

Ogłoszenia i Kronika Parafialna

Treść


.

.
♦ 24 grudnia (sobota) - Wigilia Bożego Narodzenia. Msze św. w tym dniu rano o godz. 6.00,  6.30  i 7.00. Wieczorem nie ma Mszy św.
 
♦ 26 grudnia (poniedziałek) - święto św.Szczepana, pierwszego męczennika - rozesłanie kolędników misyjnych.
 
♦ Wszystkich czcigodnych małżonków, którzy w tym roku obchodzą 25, 30, 40, 50, 60 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa i pragną otrzymać pamiątkowy obraz ze swojego jubileuszu w uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki (1 stycznia 2012 r. - niedziela) na Mszy św. o godz. 12.15 - prosimy, aby zgłosili się w kancelarii parafialnej do 17 grudnia.
 
♦ Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim ludziom dobrej woli za przekazane ofiary pieniężne i materialne, dzięki którym można było zrobić paczki świąteczne dla najbardziej potrzebujących rodzin w naszych starosądeckich parafiach. Bóg zapłać! Niech Bóg, który patrzy w serce człowieka, obficie wynagrodzi ofiarność, każdy gest życzliwości, troskę o potrzebującego człowieka oraz wszelkie dobro.
 
♦ 31 grudnia (sobota) - zakończenie Starego Roku.
   Kościół św. Elżbiety Węgierskiej:
          godz.   9.00 - Msza św. z kazaniem
          godz. 16.00 - nieszpory z kazaniem, suplikacje i Te Deum
          godz. 17.00 - Msza św.
   Kaplica w Popowicach - godz. 17.00 - Msza św. z kazaniem
   Klasztor - godz. 18.00 - Msza św. z kazaniem
 
♦ 1 stycznia (niedziela) - Nowy Rok - uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki - Światowy Dzień Modlitw o Pokój. - W tym dniu w naszej parafii będziemy przeżywać jubileusz małżeństw. Na Msze św. o godz. 12.15 zapraszamy wszystkich małżonków przeżywających rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa.
 
♦ 6 stycznia (piątek) - uroczystość Objawienia Pańskiego - Msze św. jak w niedziele. Uroczystość Trzech Króli jest Dniem Diecezjalnego Dzieła Misyjnego. Ofiara zbierana w tym dniu na tacę przeznaczona jest na misje święte.
 
♦ 15 stycznia (niedziela) - VII Parafialny Koncert Kolęd i Pastorałek - w Kinie „Sokół”.
 
♦ 29 stycznia (niedziela) - Stowarzyszenie Czcicieli św.Kingi "Kochać i Służyć" serdecznie zaprasza o godz. 14.30 do wzięcia udziału w zebraniu sprawozdawczo-wyborczym, które odbędzie się w Diecezjalnym Centrum Pielgrzymowania w Starym Sączu, ul.Papieska 10. Na zebranie szczególnie zapraszamy członków Stowarzyszenia, jego sympatyków oraz wszystkich tych którzy chcą powiększyć grono czcicieli św.Kingi
.

.
 
SAKRAMENT CHRZTU ŚWIĘTEGO PRZYJĘLI:
Bartosz Gancarz - 04.XII
Barbara Danuta Malinowska - 04.XII
Alan Gabriel Stojowski - 10.XII
Pamiętajmy w naszych modlitwach o nowych
członkach naszej Wspólnoty parafialnej
 
ODESZLI DO WIECZNOŚCI:
Stefania Freiberg - lat 100
Bogusław Szewczyk - lat 56
Niech Miłosierny Bóg obdarzy ich
szczęściem wiecznym
.

.
123927