Przejdź do treści
Z Grodu Kingi
Przejdź do stopki

Starosądeckie Gimnazjum im.Słowackiego pracuje pełną parą

Treść


.
Starosądeckie Gimnazjum im.Słowackiego
pracuje pełną parą
 
    Mimo ferii w gimnazjum praca wre. Wszyscy nauczyciele, którzy pracują w naszej szkole zdecydowali, że młodzież nie powinna się nudzić. Wczoraj, 18 stycznia uczniowie wraz z opiekunami pojechali na nowosądeckie lodowisko. Niektórzy stawiali na łyżwach „pierwsze kroki”, inni radzili sobie znakomicie. Mimo licznych upadków uśmiech nie znikał z twarzy naszych podopiecznych.
.

.
    We współpracy z Centrum Kultury i Sztuki im.Ady Sari w Starym Sączu gimnazjum przygotowało dla uczniów program pt.: „Ciekawe ferie”. Przez najbliższe dwa tygodnie zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w zajęciach. Można nie tylko poćwiczyć mięśnie podczas zajęć sportowych - wyjazdów na basen i lodowisko oraz treningów piłki siatkowej. Coś dla siebie znajdą również zwolennicy łamania głowy, nauczyciele zaplanowali bowiem zajęcia dla pasjonatów - np. kółko matematyczne, języka angielskiego i niemieckiego, koło teatralne, DKF, kurs na kartę motorowerową i wiele innych, a dla potrzebujących pomocy, zwłaszcza przed testami kompetencji - zajęcia wyrównawcze ze wszystkich przedmiotów.
    Dokładny harmonogram proponowanych spotkań znajduje się w gablocie przed wejściem do szkoły, informacji udziela też sekretariat szkoły. Są one również dostępne na stronie internetowej gimnazjum.
    Wszystkim uczniom życzymy wspaniałego, bezpiecznego wypoczynku i zachęcamy do spędzenia ferii z nami.
Anna Cięciel
322689