Przejdź do treści
Z Grodu Kingi
Przejdź do stopki

Z caritasowej przedświątecznej działalności

Treść


.
    Z caritasowej
przedświątecznej
działalności

    Tradycyjnie, jak co roku, Parafialny Oddział Caritas dzięki hojności Sponsorów i osobistemu zaangażowaniu s.Eleonory zebrał środki i przygotował 130 paczek dla osób samotnych i chorych.
    W dniach 4 i 5 grudnia ub.r. św.Mikołaj w towarzystwie 2 aniołków (Anny Radzik i Natalii Siedlarz) oraz trójki muzyków (Agaty Jankowiak - skrzypce, Macieja Piekarza i Marcina Essena - gitary) nawiedził domy niosąc dobre słowo wraz z życzeniami świątecznymi i radosną muzyką. We wszystkich odwiedzanych mieszkaniach dało się odczuć, że Mikołaj jest oczekiwany i sprawia radość.
.

.
Niewątpliwie wielką zasługę w realizacji tego przedsięwzięcia mieli wszyscy ofiarodawcy, którym Zarząd PO Caritas tą drogą składa serdeczne podziękowania. Dziękujemy również p.Edwardowi Golonce, który na 2 dni użyczył samochodu, dzięki czemu Mikołaj mógł dotrzeć do wszystkich, na rozległym przecież terenie od Cyganowic i Lipia po Mostki.
    Serdeczne podziękowania składamy Dyrekcjom szkół: Liceum Ogólnokształcącego z ul.Partyzantów, Gimnazjum z ul.I.Daszyńskiego i Szkoły Podstawowej nr 1 za „urlopowanie” aniołków i muzyków, bez których wizyta Mikołaja nie miałaby tak pięknej oprawy.
Zbigniew Matys
324163