Przejdź do treści
Z Grodu Kingi
Przejdź do stopki
Przejdź do Menu Techniczne

Menu Dodatkowe

Egzamin na kartę motorowerową u Słowackiego

Treść


.
Egzamin na kartę motorowerową u Słowackiego
 
W Gimnazjum im.Juliusza Słowackiego w Starym Sączu 16 czerwca odbył się egzamin praktyczny dla przyszłych motorowerzystów. Gimnazjaliści zjawili się na boisku szkolnym by, pod czujnym i surowym okiem funkcjonariuszy policji z Wydziału Ruchu Drogowego w Nowym Sączu, zaprezentować swoje umiejętności praktyczne w jeździe po "ósemce" oraz w slalomie pomiędzy pachołkami. Każdy z nich uzyskał wcześniej wynik pozytywny z egzaminu na kartę motorowerową w części teoretycznej.
"Nasza szkoła co roku organizuje egzaminy na kartę motorowerową, do których chętni uczniowie przygotowują się podczas dodatkowych zajęć w ciągu roku szkolnego. Dysponujemy skuterem Vapor firmy Zipp, idealnym do nauki dla młodych adeptów jazdy, a na boisku szkolnym przygotowaliśmy specjalny tor szkoleniowo-egzaminacyjny." - mówi p.Agnieszka Obrzud nauczycielka prowadząca kurs.
.

.
Do egzaminu przystąpiło ośmiu uczniów. Wszyscy pomyślnie ukończyli egzamin. Na zakończenie funkcjonariusze policji obdarowali gimnazjalistów gadżetami odblaskowymi, zwracając uwagę na aspekt bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
Gratulujemy!!! - życzymy szerokiej i bezpiecznej drogi.
 
Agnieszka Obrzud
 
238923